Ogłoszenia duszpasterskie

XXXI Niedziela Zwykła

05.11.2023 r.

 1. Modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach są odprawiane po Mszach o 18.00, w niedziele o 17.30. Porządek nabożeństw wypominkowych według ulic podany jest na odwrocie kart wypominkowych . Kartki wypominkowe możemy wciąż wziąć wychodząc z kościoła ze stolika, a potem składać je do skrzynki przy obrazie MB Nieustającej Pomocy.

 1. Zbiórka służby liturgicznej w poniedziałek po Mszy wieczornej i wypominkach w salce parafialnej.

 2. Próba chóru parafialnego we wtorek o 19.00.

 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. 7 i 8 w czwartek 9 listopada o godz. 17.00 w kościele. Kandydaci z kl. 6, którzy jeszcze nie oddali deklaracji, dostarczają je do ks. Krzysztofa

 4. Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, z modlitwą w intencji duchowego odrodzenia, rozpoczyna się w czwartek po Mszy wieczornej i kończy w piątek przed 18.00 – w tym tygodniu rozpoczyna ją Domowy Kościół – przygotowując się do wprowadzenia relikwii św. o. Pio usłyszymy kolejny fragment Jego życiorysu; kierownictwo duchowe od 20.00.

 5. Narodowe Święto Niepodległości w sobotę 11. Listopada. Msze Święte sprawowane będą o 7.00, 10.00 (z udziałem skautów i kamperowców z Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego) po której odśpiewamy Hymn Polski i pośpiewamy razem pieśni patriotyczne przy gitarach i skautowym ognisku i o 18.00. Zapraszamy do modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny oraz o jej duchowy i materialny rozwój.

 6. Przypominamy sprzątającym groby na zamkniętym cmentarzu przykościelnym o zabieraniu śmieci ze sobą, bądź wyrzucaniu ich z zachowaniem segregacji, do śmietników przy garażach parafialnych.

 7. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, tacą wspieramy remonty.

 8. Pięknie dziękujemy tym, którzy przygotowali Bal Wszystkich Świętych – wzięło w nim udział siedemdziesięcioro dzieci.

 9. Tych, którzy chcą otrzymać w tym roku pobłogosławiony opłatek, zachęcamy do zwrotu kopert opłatkowych.

 10. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć świętego Mikołaja i potrzebujących na święta zachęcamy do składania słodyczy, żywności, zabawek i przyborów szkolnych do koszy ustawionych w kościele.

Relikwie Błogosławionej rodziny Ulmów będą w jeleniogórskiej Bazylice w dniach 12- 13 XI – nasza parafia jest zaproszona do czuwania przy nich 13 XI o godz. 9.00.