Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela w ciągu roku

01.07.2018 r.

1.    W lipcu i sierpniu, podobnie jak w ubiegłe lata, w niedziele nie będzie Mszy o 13.00 i nieszporów. Podczas wakacji kancelaria czynna jest w środy od 16.00 do 17.20 a w sprawach pilnych (pogrzeby, śluby) od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy wieczornej.

2.    Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, z modlitwą w intencji duchowego odrodzenia, rozpoczyna się w czwartek po Mszy wieczornej i kończy w piątek przed 18.00 (w czasie wakacji nie będzie w czwartkowy wieczór spowiedzi i kierownictwa duchowego).

3.    W czwartek na obóz wyruszają wilczki a w piątek skautki i skauci. Wszystkim naszym harcerzom życzymy dobrej przygody i duchowego rozwoju.

4.    Trwa remont chodnika prowadzącego w stronę ul. Moniuszki – w tym tygodniu do pracy przystąpią brukarze. Prace potrwają ok. miesiąca. Na ten czas przejście jest zamknięte. Ze względu na bezpieczeństwo i nie niszczenie wykonywanych prac  BARDZO PROSIMY BY NIE PRZCHODZIĆ CHODNIKIEM PODCZAS JEGO REMONTU. Prace te są finansowane wyłącznie z ofiar parafian – Bóg zapłać. W następną niedzielę – drugą miesiąca - taca przeznaczona jest na cele remontowe.

5.    Zachęcamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę – szczegóły na tablicy w przedsionku kościoła.

6.    Biuro Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy 8 lipca – szczegóły na tablicach.

7.    Wakacyjny kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Jana 21 lipca o godz. 18.00.

8.    Witamy w naszej parafii Gości i życzymy wszystkim wypoczynku i dobrych duchowych przeżyć.