Ogłoszenia duszpasterskie

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.06.2024 r.
  1. Dziś Mszy o 11.30 przewodniczy neoprezbiter Ks. Dawid Dziedziejko, który udzieli błogosławieństwa prymicyjnego; polecamy Ks. Dawida modlitwom. Podczas tej Mszy rozesłanie skautów na obozy letnie i zakończenie roku pracy Sektora Dolnośląskiego Equip dNotre Dame, ruchu duchowości małżeńskiej. Po tej Mszy zapraszamy na spektakl „Mały Książę” do domu parafialnego (po 11.30 rozprowadzane będzie ciasto – ofiarami możemy wspomóc END).

  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedziele o 17.30 a w dni powszednie po Mszach wieczornych.

  3. Spotkanie chóru z podsumowaniem kolejnego roku pracy, rozpoczniemy we wtorek od Mszy o 18.00.

  4. Spotkanie dla ojców i synów w ramach Korzeni i Skrzydeł planujemy na 21/22 VI – informacje i zapisy przez internetową stronę parafialną.

  5. Rodziny z parafii zapraszamy do wypadu pod namioty na jeziora „Konwaliowym szlakiem” w dniach 21-23 VI – spotkanie organizacyjne w środę o 19.30 w domu parafialnym.

  6. Zbliża się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Omadlamy z wdzięcznością naszych Katechetów, Wychowawców i Nauczycieli oraz dzieci i młodzież, życząc dobrych wakacji – w czwartek Msza z udziałem dzieci i młodzieży o godz. 8.00; do wspólnej modlitwy zapraszamy także rodziców i dziadków. W czwartek po Mszy wieczornej całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele św. Jerzego.

  7. Spotkanie Grupy Modlitwy O. Pio w czwartek od 16.30.

  8. Autokarowa pielgrzymka do sanktuariów Polski wschodniej i północnej wyruszy spod naszego kościoła w poniedziałek 24 VI o 5.15 – zbiórka o 5.10.

  9. Wielkimi krokami zbliża się piesza pielgrzymka na Jasną Górę – zapisy przez internet.

  10. W najbliższy weekend na obóz wyjeżdżają nasze skautki.

W lipcu i sierpniu, podobnie jak w ubiegłe lata, w niedziele nie będzie Mszy o 13.00 i nieszporów. Podczas wakacji (już od następnego tygodnia) kancelaria czynna jest tylko w soboty od 19.00 do 20.00 a w sprawach pilnych (pogrzeby, chorzy) od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy wieczornej.