Ogłoszenia duszpasterskie

X NIEDZIELA ZWYKŁA

09.06.2024 r.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedziele o 17.30 a w dni powszednie po Mszach wieczornych.

  2. Harcerki oferują dziś ciasto – tak możemy wspomóc ich letni obóz.

  3. Zbiórka służby liturgicznej w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy kandydatów na ministrantów, którzy w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 otrzymają promocję na ministrantów młodszych i będą mieć swoją próbę.

  4. W czwartek procesja fatimska po Mszy wieczornej a potem całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele św. Jerzego (kierownictwo duchowe do końca wakacji po umówieniu).

  5. W najbliższy czwartek egzaminy dla kandydatów do bierzmowania, na zakończenie kolejnego roku przygotowania, w kancelarii parafialnej: kl. 6 godz. 15.30 a kl. 7 i 8 godz. 16.00.

  6. W piątek, 14 dnia miesiąca, Msza wieczorna za Ojczyznę. Również w piątek dwudniowa wyprawa powołaniowa w góry – informacje na stronie seminarium.

  7. W niedzielę Mszy o 11.30 przewodniczyć będzie neoprezbiter Ks. Dawid Dziedziejko, który udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Podczas tej Mszy rozesłanie skautów na obozy letnie i zakończenie roku pracy Sektora Dolnośląskiego Equip dNotre Dame. Po Mszy zapraszamy na spektakl „Mały Książę” do domu parafialnego.

  8. Spotkanie dla ojców i synów w ramach Korzeni i Skrzydeł planujemy na 21/22 VI – informacje i zapisy przez internetową stronę parafialną.

  9. Rodziny z parafii, chętne do wspólnego rozpoczęcia wakcji, zapraszamy do wypadu pod namioty na jeziora „Konwaliowym szlakiem” w dniach 21-23 VI – spotkanie organizacyjne w środę 19 VI o 19.30 w domu parafialnym.

  10. W niedzielę za tydzień zbiórka do puszek przeznaczona będzie na kleryków naszej diecezji, studiujących we Wrocławiu.