Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

05.04.2013 Administrator

W Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, dnia 8 kwietnia 2013 roku podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00, odbędzie się uroczyste przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Zapraszamy Wszystkich, którym nie jest obojętne życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci. Niech nasza codzienna, 9-miesięczna modlitwa za nienarodzone dzieci będzie zadośćuczynieniem za 25 mln zabitych polskich dzieci i wypełnieniem Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Dlaczego Warto?

Adoptować Dziecko nie jest trudno. Czasem taką decyzję podejmuje się w emocjach, nie zdając sobie sprawy z powagi wyzwania. Jak w każdym rodzicielstwie potrzebna jest tu miłość, oddanie dziecku i wytrwałość. Należy mieć świadomość, że to nie jest zwykła decyzja. Od momentu, gdy zdecydujesz, by podjąć modlitwę w intencji jednego dziecka, będziesz za nie ODPOWIEDZIALNY. Mimo, że jest to “tylko” duchowa adopcja, to warto zdać sobie sprawę, że za to dziecko będziesz odpowiadać przed całym Niebem.

Jak każde ojcostwo, czy macierzyństwo, tak również to duchowe niesie wiele radości i wspaniałych przeżyć. Tylko pomyśl – przyjmując pod opiekę modlitewną niewinne maleństwo dajesz mu wraz z Panem Bogiem szansę na Życie! Prawdziwe życie!

Czy to jest trudne? Może dla Ciebie okaże się to wyzwaniem, a może adoptujesz już kolejne dziecko i duchowo jesteś już rodzicem licznej gromadki… Modlitwa podejmowana za każde dziecko ma sens! Przez dziewięć miesięcy będziesz modlić się do Matki Bożej w intencji “swojego” malucha. Zaledwie dziesiątka Różańca każdego dnia, kończąca się odpowiednią modlitwą. Zaledwie, a dla dzieci aż wszystko. Aż życie.

Czy jesteś gotowy, gotowa, by stać się odpowiedzialnym za życie człowieka, który sam nie może siebie obronić?

więcej informacji na: http://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/