Wejscie główne do kościoła Prezbiterium, widok witraży Wejscie główne do kościoła Organy w Małym Kościółku z 1704 roku.

Noc Konfesjonałów 6.0 w Jeleniej Górze

Czwartek, 26 marca 2015r. Administrator

Zapraszamy na kolejną edycję "Nocy Konfesonałów" w Jeleniej Górze. Sprawd? w jakich kościołach w nocy z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę będzie można skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Czytaj dalej →

Rekolekcje wielkopostne "WALCZ" dla młodzieży 2015

Niedziela, 22 lutego 2015r. Administrator

Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży 2015

Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne dla młodzieży uczącej się w Gimnazjum nr 4 oraz młodzieży należącej do Parafii św. Wojciecha w Jeleniej Górze. Odbędą się one w naszej parafii w dniach 8-11 marca 2015 r. Poprowadzi je ks. Robert Bielawski.

Czytaj dalej →

Warsztaty Małżeńskie w naszej parafii!

Wtorek, 10 lutego 2015r. Administrator

Zapraszamy na Warsztaty Małżeńskie organizowane w naszej parafii przez rodziny Domowego Kościoła. Na spotkaniach będzie okazja zastanowić się nad tym, co jest w życiu najważniejsze oraz w jaki sposób można budować głębokie relacje małżeńskie. Przyjd?, daj szansę sobie, Twemu małżeństwu, rodzinie!

Czytaj dalej →

Ojcowskie Serce Boga - rekolekcje dla młodych Kreator

Środa, 31 grudnia 2014r. Administrator
Zapraszamy na kolejne spotkanie w Janicach w ramach rekolekcji Kreator organizowane przez wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Temat zimowego spotkania to "Ojcowskie Serce Boga". Koszt 220 zł z możliwością częściowego dofinansowania. Termin: 24-27 stycznia 2015.
Czytaj dalej →

Pasterka 2014

Poniedziałek, 29 grudnia 2014r. Administrator

W tym roku podobnie jak w ubiegłym Pasterka rozpoczęła się o północy i aż do hymnu "Chwała na wysokości" celebrowana była w półmroku rozświetlanym przez jarzące się lampki choinkowe. Liturgia, celebrowana przez ks. Proboszcza w koncelebrze z księżmi wikariuszami, upiększona była przez śpiewy scholi młodzieżowej Ruchu Światło-Życie.

Jednak pamiętajmy o tym, że wbrew powiedzeniu "Święta, Święta i po świętach" nadal świętujemy i trwamy w oktawie Bożego Narodzenia, która ma swoją wielowiekową tradycję...

Czytaj dalej →

Przyja?ń - rekolekcje dla młodych Kreator

Poniedziałek, 29 grudnia 2014r. Administrator

W trakcie długiego listopadowego wekendu 31 młodych osób głównie z gimnazjum spędziło czas w urokliwych Janicach. Tematem tego spotkania była przyja?ń. Młodzież wraz opiekunami przyjechała z Pieńska, Zgorzelca, Mysłakowic, Jeleniej Góry i Wrocławia. 

Czytaj dalej →