Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

12.11.2017 r.

 1. Witamy Księdza Krzysztofa Herbuta, który poprowadzi misje święte w naszej parafii, w dniach od 11 do 18 marca przyszłego roku.
 2. Modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach zanosimy po Mszy o 18.00, w niedziele o 17.30. Porządek nabożeństw wypominkowych według ulic podany jest na odwrocie kart wypominkowych  i wywieszony w gablotach (odczytać na bieżący tydzień). Kartki wypominkowe możemy wziąć wychodząc z kościoła ze stolika, a potem składać je do skrzynki przy obrazie MB Nieustającej Pomocy..
 3. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałki: 13 XI dla III roku przygotowań i 20 XI dla II roku przygotowań.
 4. Spotkanie chętnych do kręgu biblijnego w poniedziałek po wypominkach.
 5. 14 listopada Msza za Ojczyznę.
 6. We wtorki listopada zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na Mszę Świętą wieczorną.
 7. Rada parafialna i liderzy wszystkich zrzeszeń eklezjalnych mają spotkanie robocze w najbliższy wtorek na 19.00.
 8. Zakończyliśmy prace konserwatorskie w kościele św. Jerzego. W poniedziałek rozbierane będą rusztowania; we wtorek odbiór komisyjny. Kościół trzeba będzie wysprzątać po pracach. Zapraszamy chętnych do pomocy we wtorek po Mszy wieczornej – jest ona konieczna, żeby wznowić odprawianie Mszy Świętych w małym kościele.
 9. W środę rozpoczną się prace związane z  instalacją nowego ogrzewania w dużym kościele.
 10. W czwartek wieczór miłosierdzia: rozpoczynamy go  Mszą Świętą, po której  adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona w tym tygodniu przez Skautów Europy a potem w ciszy, z możliwością spowiedzi i kierownictwa duchowego, do godz. 21.00.
 11. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć świętego Mikołaja zachęcamy do składania słodyczy, żywności, zabawek i przyborów szkolnych do koszy ustawionych w kościele.
 12. Przy stoliku po każdej Mszy zbiórka na nowe ogrzewanie do dużego kościoła; w ostatnią niedzielę złożono 995 zł.. Dziś ogólnopolska zbiórka do puszek w geście pomocy Kościołowi prześladowanemu. Bóg zapłać.