Ogłoszenia duszpasterskie

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22.10.2017 r.

  1. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie i niedziele o 17.30.
  2. Uczniów klas VI i VII oraz wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania zapraszamy zapraszamy dziś na Mszę wieczorną i spotkanie z formularzami zgłoszeniowymi i metrykami chrztu.
  3. W czwartek Wieczór Miłosierdzia: po Mszy Świętej o 18.00, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona w tym tygodniu przez Odnowę w Duchu Świętym, a potem w ciszy, ze spowiedzią i kierownictwem duchowym, do godz. 21.00.
  4. Ministrantów seniorów oraz innych dorosłych mężczyzn, który chcieliby ofiarować trochę swoich sił i serca Kościołowi na posługę liturgiczną, zapraszamy na spotkanie formacyjne w ostatni czwartek miesiąca po Mszy wieczornej.
  5. 28 pażdziernika święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - imieniny Ks. Prałata Tadeusza; zapraszamy na Msze w intencji dostojnego Solenizanta o 7.00 i 18.00.
  6. W ostatnią niedzielę miesiąca Msza Święta wieczorna z modlitwą w intencji uzdrowienia i uwolnienia, potem adoracja prowadzona przez Nazaret - wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  7. Organizujemy Bal Wszystkich  Świętych dla dzieci ze szkoły podstawowej; spotkanie rozpoczniemy w ostatni wtorek października udziałem we Mszy Świętej o godz. 18.00.
  8. Przy stoliku po każdej Mszy zbiórka na nowe ogrzewanie do dużego kościoła; w ostatnią niedzielę złożono 1030 zł.. Bóg zapłać.
  9. Przed nami listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych.. Kartki wypominkowe możemy wziąć dzisiaj wychodząc z kościoła, a potem składać je do skrzynki przy obrazie MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wpisanie adresu, co pomoże w ułożeniu modlitwy wypominkowej.