Ogłoszenia Duszpasterskie

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
Niedziela, 25 września 2016r.

 

1.    W ubiegłą niedzielę, na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi we Włoszech, zebrano 1351 zł. Bóg zapłać. Dziś zbiórka do puszek na nasze Seminarium  Duchowne.

2.    Spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania, którzy ukończyli drugi rok formacji i chcą rozpocząć trzeci, oraz zapisy dla uczniów klas pierwszych gimnazjum i wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania, dziś  po Mszy wieczornej. Natomiast osoby, które skończyły formację przygotowującą do tego sakramentu, zaproszone są w poniedziałek, po Mszy wieczornej, ze stosownymi zaświadczeniami.

3.     Także dzisiaj po Mszy wieczornej  modlitwy o uzdrowienie

4.    Trwają prace remontowe w salach w podziemiach kościoła (w ubiegłym tygodniu pracowano przy elektryce,  instalacji umywalek,  kładzeniu płytek,  malowaniu ścian) oraz na plebanii ( wycyklinowano korytarz górny, założono oświetlenie na korytarzach, zainstalowano listwy przypodłogowe). Dziękujemy wszystkim, za pracę i ofiary.

5.    Spotkanie katechetów we wtorek o 16.30.

6.    Próby scholi dziecięcej odbywają się w czwartki o 17.00..

7.    Dzień wspólnoty 2. Drużyny Jeleniogórskiej w czwartek od 17.00.

8.    Spotkanie oazowe dla młodzieży w piątek po Mszy wieczornej.

9.    W I sobotę miesiąca Jerycho Różańcowe.

10. Zespół Szkół przy Alejach Jana Pawła II 25 zaprasza na  „ŚNIADECKI FESTyn”  1 października - szczegóły na tablicach.

11. W sobotę rozpoczynamy październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe, które odprawiane będą w dni powszednie i niedziele o 17.30. Dzieci otrzymywać będą kontrolki, które pomogą im powędrować, wraz ze świętym Janem Pawłem II, po sanktuariach maryjnych.

12. W przeddzień Dnia Papieskiego - 8 października - organizowane będzie, tradycyjnie już, wyjście na Chojnik, który odwiedził z gronem studentów Karol Wojtyła, co upamiętniają umieszczone na zamku tablice. Zapraszamy do wzięcia udziału tej wyprawie po śladach św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakatach.

13. Moderatorzy wspólnoty modlitewnej Różaniec Rodziców Za Dzieci informują, że rozdanie grafików na nowy rok odbędzie się w święto Matki Bożej Różańcowej, w piątek 7 X, po Mszy o 18.00. Msza w intencji dzieci objętych modlitewną opieką rodziców odprawiana jest w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00.